HAKKIMIZDA

HYMA GLOBAL

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde önemli projelere imza atmak amacı ile kurulan ve bunları başarı ile zamanında eksiksiz sonuçlandırmak için çalışan HYMA GLOBAL . 2020 yılında KKTC’de kurulmamıza rağmen 20 yıllık tecrübe ile sektörde çalışmaya devam ediyoruz.

HYMA GLOBAL. 2020’den beri Bafra bölgesinde önemli inşaat ve arazi satış işlerine imza attı. HYMA, doğrudan kendisine ait olan projelerin ve arsaların yanı sıra, diğer özel kuruluşlara, bireylere ve devlete ait pek çok inşaatı başarı ile tamamladı ve zamanında eksiksiz teslim etti.

Uluslararası ticaret ve birçok alanda 20 senedir boy gösteren şirketimiz aynı zamanda Lojistik alanında da hizmet göstermektedir. Şirket yöneticileri ve uzman kadrosu, yıllar boyunca mimarlık, mühendislik ve inşaat yönetimi alanlarında edindikleri tecrübeler sayesinde, kullanılan tüm malzemelerin ve proje tasarımlarının her bir detayını ve planlarını birçok kez çalışıp, süre boyunca beklenmeyen ciddi bir sürprize karşı her zaman hazırlıklı olmuştur ve böylelikle müşterilerine en üstün hizmeti sağlamıştır. Uzun yıllar Kuzey Kıbrıs’ta hizmet vermiş olan HYMA Global. her yeni projede daha iyisi için çalışmaktadır. Değerli müşterileri ve paydaşları sayesinde var olduğunun bilinciyle çalışan firma, kaliteli yapıları ilke edinmektedir. HYMA, son teknolojiyi takip ederek kalitesini ve rekabetçi fiyatlarını sürdürebilme bilincinden yararlanmaktadır. Şirket, tüm proje çalışmalarını teknik kadrosu ve iştirakçilerinin çalışmalarına göre gerçekleştirmektedir. Yıllarca kendi alanında uzmanlaşmış tecrübeli personeli, şirketin dürüstlüğü ve kalitesi HYMA’nın sunduğu en sağlam güvencedir.

Misyonumuz

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vizyonumuz

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Projelerimizi beğendiniz mi ? Detaylar için iletişime geçelim